Οι 300 της νέας Βουλής

June 18, 2012 at 11:39 am Leave a comment

Αναλυτικά η εκλογή των βουλευτών ανά περιφέρεια και κόμμα:

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
1. Ντόρα Μπακογιάννη (ΝΔ)

2. Αθανασίου Χαράλαμπος (ΝΔ)

3. Λαζαρίδης Χρύσανθος (ΝΔ)

4. Μιχελάκης Ιωάννης (ΝΔ)

5. Γλέζος Εμμανουήλ (ΣΥΡΙΖΑ)

6. Φωτίου Θεανώ (ΣΥΡΙΖΑ)

7. Δημήτρης Τσουκαλάς (ΣΥΡΙΖΑ)

8. Δήμας Πύρρος (ΠΑΣΟΚ)

9. Κουϊκ Τέρενς (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

10. Παππάς Χρήστος (Χρυσή Αυγή)

11. Λυκούδης Σπυρίδων (Δημοκρατική Αριστερά)

12. Παφίλης Αθανάσιος (ΚΚΕ)

Α΄ ΑΘΗΝΩΝ
1.Κεφαλογιάννη Όλγα (ΝΔ)

2.Αβραμόπουλος Δημήτριος (ΝΔ)

3.Κακλαμάνης Νικήτας (ΝΔ)

4.Πιπιλή Φωτεινή (ΝΔ)

5.Κικίλιας Βασίλειος (ΝΔ)

6.Μηταράκης Παναγιώτης (Νότης) (ΝΔ)

7.Παυλόπουλος Προκόπιος (ΝΔ)

8.Ψυχάρης Ανδρέας (ΝΔ)

9.Τσίπρας Αλέξιος (ΣΥΡΙΖΑ)

10.Κωνσταντοπούλου Ζωή ((ΣΥΡΙΖΑ)

11.Βούτσης Νικόλαος (ΣΥΡΙΖΑ)

12.Μπόλαρη Μαρία (ΣΥΡΙΖΑ)

12.Σκανδαλίδης Κωνσταντίνος (ΠΑΣΟΚ)

13.Κουντουρά Έλενα (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

14.Κανέλλη Γαρυφαλιά (ΚΚΕ)

15.Μιχαλολιάκος Νικόλαος (Χρυσή Αυγή)

17.Πανούσης Ιωάννης (ΔΗΜΑΡ)

Β΄ΑΘΗΝΩΝ
1. Κυριάκος Μητσοτάκης (ΝΔ)

2. Χατζηδάκης Κωνσταντίνος (ΝΔ)

3. Βούλτεψη Σοφία (ΝΔ)

4. Ντινόπουλος Αργύρης (ΝΔ)

5. Βαρβιτσιώτης Μιλτιάδης (ΝΔ)

6. Γεωργιάδης Σπυρίδων ‘Αδωνις (ΝΔ)

7. Μεϊμαράκης Ευάγγελος (ΝΔ)

8. Σπηλιωτόπουλος Αριστόβουλος (ΝΔ)

9. Γιακουμάτος Γεράσιμος (ΝΔ)

10. Πολύδωρας Βύρων (ΝΔ)

11. Καραμανλή ‘Αννα (ΝΔ)

12. Παναγιωτόπουλος Πάνος (ΝΔ)

13. Παπακώστα Σιδηροπούλου-Αικατερίνη (ΝΔ)

14. Σακοράφα Σοφία (ΣΥΡΙΖΑ)

15. Κουρουμπλής Παναγιώτης (ΣΥΡΙΖΑ)

16. Παπαδημούλης Δημήτριος (ΣΥΡΙΖΑ)

17. Δραγασάκης Ιωάννης (ΣΥΡΙΖΑ)

18. Δούρου Ρένα (ΣΥΡΙΖΑ)

19. Στρατούλης Δημήτριος (ΣΥΡΙΖΑ)

20. Βαλαβάνη Όλγα-Νάντια (ΣΥΡΙΖΑ)

21. Τατσόπουλος Πέτρος-Γεώργιος (ΣΥΡΙΖΑ)

22. Τσακαλώτος Ευκλείδης (ΣΥΡΙΖΑ)

23. Στάθης Παναγούλης (ΣΥΡΙΖΑ)

24. Απόστολος Αλεξόπουλος (ΣΥΡΙΖΑ)

25. Χαρά Καφαντάρη (ΣΥΡΙΖΑ)

26. Βασιλική Κατριβάνου (ΣΥΡΙΖΑ)

27. Λοβέρδος Ανδρέας (ΠΑΣΟΚ)

28. Χρυσοχοϊδης Μιχαήλ (ΠΑΣΟΚ)

29. Ανδρουλάκης Μίμης (ΠΑΣΟΚ)

30. Κακλαμάνης Απόστολος (ΠΑΣΟΚ)

31. Πάνος Καμμένος (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

32. Γιάννης Δημαράς (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

33. Καπερνάρος Βασίλειος (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

34. Παπαρήγα Αλεξάνδρα (ΚΚΕ)

35. Χαλβατζής Σπυρίδων (ΚΚΕ)

36. Κατσώτης Χρήστος (ΚΚΕ)

37. Μιχαλολιάκος Νίκος ή Ηλίας Παναγιώταρος (Χρυσή Αυγή)

38. Ζαρούλια Ελένη (Χρυσή Αυγή)

39. Γερμενής Γεώργιος (Χρυσή Αυγή)

40. Κουβέλης Φώτιος-Φανούριος (ΔΗΜΑΡ)

41. Ψαριανός Γρηγόριος (ΔΗΜΑΡ)

42. Βουδούρης Οδυσσεύς-Νίκος (ΔΗΜΑΡ)

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
1. Σαλμάς Μάριος (ΝΔ)

2. Καραγκούνης Κωνσταντίνος (ΝΔ)

3. Βαρεμένος Γεώργιος (ΣΥΡΙΖΑ)

4. Τριανταφύλλου Μαρία (ΣΥΡΙΖΑ)

5. Μωραϊτης Αθανάσιος (ΠΑΣΟΚ)

6. Μωραϊτης Νικόλαος (ΚΚΕ)

7. Μπαρμπαρούσης Κωνσταντίνος (Χρυσή Αυγή)

8. Κουβέλης Φώτης ή Φούντα Νίκη (ΔΗΜΑΡ)

ΑΡΓΟΛΙΔΑ
1. Ανδριανός Γιάννης (ΝΔ)

2. Κοδέλας Δημήτριος (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Μανιάτης Ιωάννης (ΠΑΣΟΚ)

ΑΡΚΑΔΙΑ
1. Λυκουρέντζος Ανδρέας (ΝΔ)

2. Ζαχαριάς Κωνσταντίνος (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Κωνσταντινόπουλος Οδυσσέας (ΠΑΣΟΚ)

ΑΡΤΑ
1. Στύλιος Γεώργιος (ΝΔ)

2. Γεροβασίλη Όλγα (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Γκόκας Χρήστος (ΠΑΣΟΚ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
1. Σαμαράς Αντώνης (ΝΔ)

2. Βορίδης Μαυρουδής (ΝΔ)

3. Μαρτίνου Γεωργία (ΝΔ)

4. Βλάχος Γεώργιος ή Θανάσης Μπούρας αν ο Αντώνης Σαμαράς δεν επιλέξει την έδρα στην Αττική (ΝΔ)

5. Μητρόπουλος Αλέξιος (ΣΥΡΙΖΑ)

6. Αθανασίου Αθανάσιος (ΣΥΡΙΖΑ)

7. Πάντζας Γιώργος (ΣΥΡΙΖΑ)

8. Χριστοφιλοπούλου Εύη (ΠΑΣΟΚ)

9. Χαϊκάλης Παύλος (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

10. Γκιόκας Ιωάννης (ΚΚΕ)

11. Κασιδιάρης Ηλίας (Χρυσή Αυγή)

12. Οικονόμου Βασίλειος (ΔΗΜΑΡ)

ΑΧΑΪΑ
1.Νταβλούρος Αθανάσιος (ΝΔ)

2. Νικολόπουλος Νίκος (ΝΔ)

3. Κανελλοπούλου Μαρία (ΣΥΡΙΖΑ)

4.Χατζηλάμπρου Βασίλειος αν ο Αλέξης Τσίπρας δεν επιλέξει την έδρα της Αχαϊας (ΣΥΡΙΖΑ)

5.Παπανδρέου Γεώργιος (ΠΑΣΟΚ)

6.Νταβρής Γεώργιος (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

7.Καραθανασόπουλος Νίκος (ΚΚΕ)

8.Αρβανίτης-Αβράμης Μιχαήλ (Χρυσή Αυγή)

9. Τσούκαλης Νικόλαος (ΔΗΜΑΡ)

ΒΟΙΩΤΙΑ
1. Μπασιάκος Ευάγγελος (ΝΔ)

2. Καράμπελας Ιωάννης (ΝΔ)

3. Κουτσούμπας Ανδρέας (ΝΔ)

4. Σταθάς Ιωάννης (ΣΥΡΙΖΑ)

ΓΡΕΒΕΝΑ
1. Κοψαχείλης Τιμολέων (ΝΔ)

ΔΡΑΜΑ
1. Κυριαζίδης Δημήτριος (ΝΔ)

2. Χρήστος Καραγιαννίδης (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Αηδόνης Χρήστος (ΠΑΣΟΚ)

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
1. Υψηλάντης Βασίλειος-Νικόλαος (ΝΔ)

2. Κόνσολας Εμμανουήλ (ΝΔ)

3. Γάκης Δημήτρης (ΣΥΡΙΖΑ)

4. Κρεμαστινός Δημήτριος (ΠΑΣΟΚ)

5. Ιατρίδη Τσαμπίκα (Μίκα) (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

ΕΒΡΟΣ
1. Γεροντόπουλος Κυριάκος (ΝΔ)

2. Δερμεντζόπουλος Αλέξανδρος (ΝΔ)

3. Ντόλιος Γεώργιος (ΠΑΣΟΚ)

4. Καμμένος Πάνος ή ο Μαρίνος Ουζουνίδης(ΑΝΕΛ)

ΕΥΒΟΙΑ
1. Κεδίκογλου Σίμος (ΝΔ)

2. Αποστόλου Ευάγγελος (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Κεδίκογλου Συμεών (ΠΑΣΟΚ)

4. Μαρκόπουλος Κωνσταντίνος (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

5. Μίχος Νικόλαος (Χρυσή Αυγή)

6. Αναγνωστάκης Δημήτρης (ΔΗΜΑΡ)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
1. Κοντογεώργιος Κωνσταντίνος (ΝΔ)

ΖΑΚΥΝΘΟΣ
1. Κοντονής Χαράλαμπος (ΣΥΡΙΖΑ)

ΗΛΕΙΑ
1. Τζαβάρας Κωνσταντίνος (ΝΔ)

2. Αυγερινοπούλου Διονυσία-Θεοδώρα (ΝΔ)

3. Κοντογιάννης Γεώργιος (ΝΔ)

4. Μαρίνος Ανδρέας (ΝΔ)

5. Γεωργοπούλου Σάλταρη Ευσταθία (ΣΥΡΙΖΑ)

6. Κουτσούκος Γιάννης (ΠΑΣΟΚ)

ΗΜΑΘΙΑ
1. Τσαβδαρίδης Λάζαρος (ΝΔ)

2. Βεσυρόπουλος Απόστολος (ΝΔ)

3. Μπατσάρα Γεωργία (ΝΔ)

4. Γιοβανόπουλος Κωνσταντίνος (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
1. Κεφαλογιάννης Εμμανουήλ (ΝΔ)

2. Αυγενάκης Λευτέρης (ΝΔ)

3. Σενετάκης Μάξιμος (ΝΔ)

4. Κριτσωτάκης Μιχαήλ (ΣΥΡΙΖΑ)

5. Διακάκη Μαρία (ΣΥΡΙΖΑ)

6. Κεγκέρογλου Βασίλειος αν δεν επιλέξει την έδρα ο Βαγγέλης Βενιζέλος (ΠΑΣΟΚ)

7. Μαριάς Επαμεινώνδας (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

8. Μιχελογιαννάκης Ιωάννης (ΔΗΜΑΡ)

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
1. Μπέζας Αντώνης (ΝΔ)

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1. Καραμανλής Κωνσταντίνος (ΝΔ)

2. Γκιουλέκας Κωνσταντίνος (ΝΔ)

3. Καλαφάτης Σταύρος (ΝΔ)

4. Ράπτη Ελένη (ΝΔ)

5. Ιωαννίδης Ιωάννης (ΝΔ)

6. Ορφανός Γεώργιος (ΝΔ)

7. Κουράκης Αναστάσιος (ΣΥΡΙΖΑ)

8. Αμανατίδης Ιωάννης (ΣΥΡΙΖΑ)

9. Χαραλαμπίδου Δέσποινα (ΣΥΡΙΖΑ)

10. Γαϊτάνη Ιωάννα (ΣΥΡΙΖΑ)

11. Βενιζέλος Ευάγγελος ή Εύα Καϊλή (ΠΑΣΟΚ)

12. Αβραμίδης Γαβριήλ (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

13. Γιαταγάνα Μαρία (ΑΝΕΛ)

14. Παπαρήγα Αλέκα ή Θεοδόσης Κωνσταντινίδης (ΚΚΕ)

15. Γρέγος Αντώνιος (Χρυσή Αυγή)

16. Ξηροτύρη Αικατερινάρη Ασημίνα (ΔΗΜΑΡ)

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1. Καράογλου Θεόδωρος (ΝΔ)

2. Αναστασιάδης Σάββας (ΝΔ)

3. Αμμανατίδου Πασχαλίδου Ευαγγελία (ΣΥΡΙΖΑ)

4. Ξουλίδου Σταυρούλα (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

5. Γερασιμίδου Ελένη (ΚΚΕ)

6. Ζησιμόπουλος Πολύβιος (Χρυσή Αυγή)

7. Μάρκου Αικατερίνη (ΔΗΜΑΡ)

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
1. Τασούλας Κωνσταντίνος (ΝΔ)

2. Καλογιάννης Σταύρος (ΝΔ)

3. Ασημακοπούλου ‘Αννα-Μισέλ (ΝΔ)

4. Μαντάς Χρήστος (ΣΥΡΙΖΑ)

5. Κασσής Μιχάλης (ΠΑΣΟΚ)

ΚΑΒΑΛΑ
1. Παναγιωτόπουλος Νικόλαος (ΝΔ)

2. Καλαντζής Γεώργιος (ΝΔ)

3. Πασχαλίδης Ιωάννης (ΝΔ)

4. Κλειτσιώτης Κωνσταντίνος (ΝΔ)

ΚΑΡΔΙΤΣΑ
1. Τσιάρας Κωνσταντίνος (ΝΔ)

2. Σκόνδρα Ασημίνα (ΝΔ)

3. Ταλιαδούρος Σπυρίδων (ΝΔ)

4. Σιούφας Παύλος (ΝΔ)

5. Μιχαλάκης Νικόλαος (ΣΥΡΙΖΑ)

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
1. Αντωνίου Μαρία (ΝΔ)

2. Διαμαντόπουλος Ευάγγελος (ΣΥΡΙΖΑ)

ΚΕΡΚΥΡΑ
1. Δένδιας Νικόλαος-Γεώργιος (ΝΔ)

2. Γκίκας Στέφανος (ΝΔ)

3. Αντζελα Γκερέκου (ΠΑΣΟΚ)

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ
1. Θεοπεφτάτου Αφροδίτη (ΣΥΡΙΖΑ)

ΚΙΛΚΙΣ
1. Γεωργαντάς Γεώργιος (ΝΔ)

2. Αγαθοπούλου Ειρήνη-Ελένη (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Παραστατίδης Θεόδωρος (ΠΑΣΟΚ)

ΚΟΖΑΝΗ
1. Κασαπίδης Γεώργιος (ΝΔ)

2. Παπαδόπουλος Μιχάλης (ΝΔ)

3. Ουζουνίδου Ευγενία (ΣΥΡΙΖΑ)

4. Κουκουλόπουλος Πάρις (ΠΑΣΟΚ)

5. Μακρή Ραχήλ (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

ΚΟΡΙΝΘΙΑ
1. Ταγαράς Νικόλαος (ΝΔ)

2. Δήμας Χρίστος (ΝΔ)

3. Κωνσταντίνος Κόλλιας (ΝΔ)

4. Μπούκουρας Ευστάθιος (Χρυσή Αυγή)

ΚΥΚΛΑΔΕΣ
1. Βρούτσης Ιωάννης (ΝΔ)

2. Συρμαλένιος Νικόλαος (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Ρήγας Παναγιώτης (ΠΑΣΟΚ)

ΛΑΚΩΝΙΑ
1. Δαβάκης Αθανάσιος (ΝΔ)

2. Αραχωβίτης Σταύρος (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Γρηγοράκος Λεωνίδας (ΠΑΣΟΚ)

ΛΑΡΙΣΑ
1. Χαρακόπουλος Μάξιμος (ΝΔ)

2. Κέλλας Χρήστος (ΝΔ)

3. Διώτη Ηρώ (ΣΥΡΙΖΑ)

4. Γελαλής Δημήτρης (ΣΥΡΙΖΑ)

5. Σαχινίδης Φίλιππος (ΠΑΣΟΚ)

6. Λαμπρούλης Γεώργιος (ΚΚΕ)

7. Αλεξόπουλος Χρυσοβαλάντης (Χρυσή Αυγή)

8. Ψύρρας Θωμάς (ΔΗΜΑΡ)

ΛΑΣΙΘΙ
1. Πλακιωτάκης Ιωάννης (ΝΔ)

2. Δερμιτζάκης Κωνσταντίνος (ΣΥΡΙΖΑ)

ΛΕΣΒΟΣ
1. Βογιατζής Παύλος (ΝΔ)

2. Ζερδελής Ιωάννης (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Σηφουνάκης Νίκος (ΠΑΣΟΚ)

ΛΕΥΚΑΔΑ
1. Σολδάτος Θεόδωρος (ΝΔ)

ΜΑΓΝΗΣΙΑ
1. Νάκος Αθανάσιος (ΝΔ)

2. Μεϊκόπουλος Αλέξανδρος (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Χρυσοβελώνη Μαρίνα (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

4. Ηλιόπουλος Παναγιώτης (Χρυσή Αυγή)

5. Μουτσινάς Παρίσης (ΔΗΜΑΡ)

ΜΕΣΣΗΝΙΑ
1. Σαμαράς Αντώνιος (ΝΔ)

2. Λαμπρόπουλος Ιωάννης (ΝΔ)

3. Σαμπαζιώτης Δημήτρης (ΝΔ)

4. Πετράκος Αθανάσιος (ΣΥΡΙΖΑ)

5. Κουκούτσης Δημήτριος (Χρυσή Αυγή)

ΞΑΝΘΗ
1. Κοντός Αλέξανδρος (ΝΔ)

2. Ζεϊμπέκ Χουσεϊν (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Σαλτούρος Δημήτριος (ΠΑΣΟΚ)

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1. Αρβανιτόπουλος Κωνσταντίνος (ΝΔ)

2. Κατσαφάδος Κωνσταντίνος (ΝΔ)

3. Δρίτσας Θεόδωρος (ΣΥΡΙΖΑ)

4. Μελάς Παναγιώτης (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

5. Κούζηλος Νικόλαος (Χρυσή Αυγή)

6. Ρεπούση Μαρία ΔΗΜΑΡ)

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1. Τραγάκης Ιωάννης (ΝΔ)

2. Νεράντζης Αναστάσιος (ΝΔ)

3. Λαφαζάνης Παναγιώτης (ΣΥΡΙΖΑ)

4. Βαμβακά Ευγενία (ΣΥΡΙΖΑ)

5. Κουράκος Ιωάννης (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

6. Μανωλάκου Διαμάντω (ΚΚΕ)

7. Λαγός Ιωάννης (Χρυσή Αυγή)

8. Γιαννακάκη Μαρία (ΔΗΜΑΡ)

ΠΕΛΛΑ
1. Καρασμάνης Γεώργιος (ΝΔ)

2. Σταμενίτης Διονύσιος (ΝΔ)

3. Τζαμτζής Ιορδάνης (ΝΔ)

4. Τζάκρη Θεοδώρα (ΠΑΣΟΚ)

ΠΙΕΡΙΑ
1. Κουκοδήμος Κωνσταντίνος (ΝΔ)

2. Κωνσταντόπουλος Γεώργιος (ΝΔ)

3. Χριστογιάννης Δημήτριος (ΝΔ)

4. Μάνη Παπαδημητρίου Αννα (ΝΔ)

ΠΡΕΒΕΖΑ
1. Τσουμάνης Δημήτριος (ΝΔ)

2. Μπαρκάς Κωνσταντίνος (ΣΥΡΙΖΑ)

ΡΕΘΥΜΝΟ
1. Γιάννης Κεφαλογιάννης (ΝΔ)

2. Ξανθός Ανδρέας (ΣΥΡΙΖΑ)

ΡΟΔΟΠΗ
1. Στυλιανίδης Ευριπίδης (ΝΔ)

2. Καρά Γιουσούφ Αϊχάν (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Χατζή Οσμάν Αχμέτ (ΠΑΣΟΚ)

ΣΑΜΟΣ

1. Αγνή Καλογέρη (ΣΥΡΙΖΑ)

ΣΕΡΡΕΣ
1. Βλαχβέης Μενέλαος (ΝΔ)

2. Αραμπατζή Φωτεινή (ΝΔ)

3. Λεονταρίδης Θεόφιλος (ΝΔ)

4. Σταμπουλή Αφροδίτη (ΣΥΡΙΖΑ)

5. Μπόλαρης Μάρκος (ΠΑΣΟΚ)

6. Κόλλια-Τσαρουχά Μαρία (Ανεξάρτητοι Έλληνες)

7. Σιώης Νικήτας (Χρυσή Αυγή)

ΤΡΙΚΑΛΑ
1. Βλαχογιάννης Ηλίας (ΝΔ)

2. Σκρέκας Κωνσταντίνος (ΝΔ)

3. Ταμηλός Μιχάλης (ΝΔ)

4. Δριτσέλη Παναγιώτα (ΣΥΡΙΖΑ)

5. Κυρίτσης Γεώργιος (ΔΗΜΑΡ)

ΦΘΙΩΤΙΔΑ
1. Σταϊκούρας Χρήστος (ΝΔ)

2. Σταυρογιάννης Νικόλαος

3. Κουτσογιαννόπουλος Κωνσταντίνος (ΝΔ)

4. Μακρή-Θεοδώρου Ελένη (ΝΔ)

5. Κυριακάκης Βασίλειος (ΣΥΡΙΖΑ)

ΦΛΩΡΙΝΑ
1. Κωνσταντινίδης Ευστάθιος (ΝΔ)

2. Γερμανίδης Θανάσης (ΣΥΡΙΖΑ)

ΦΩΚΙΔΑ
1. Μανδρέκα Ασπασία (ΝΔ)

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
1. Καρανάσιος Ευθύμιος (ΝΔ)

2. Ιγγλέζη Κατερίνα (ΣΥΡΙΖΑ)

3. Δριβελέγκας Ιωάννης (ΠΑΣΟΚ)

ΧΑΝΙΑ
1. Μαρκογιαννάκης Χρήστος (ΝΔ)

2. Βολουδάκης Μανούσος (ΝΔ)

3. Βιρβιδάκης Κυριάκος (ΝΔ)

4. Σταθάκης Γεώργιος (ΣΥΡΙΖΑ)

ΧΙΟΣ
1. Μουσουρούλης Κωνσταντίνος (ΝΔ)

2. Τριαντάφυλλος Κωνσταντίνου (ΠΑΣΟΚ)

Advertisements

Entry filed under: Γενικά Θέματα.

Τα τελικά αποτελέσματα των εκλογών Ο Φ. Σάντος και τα αξιοπρόσεχτα των εκλογών

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ


%d bloggers like this: